برای رشد و تربیت فرزندتان در دوران کرونا چه برنامه ای دارید؟

با پیش دبستانی آنلاین آشنایی دارید؟

دوره‌ی پیش‌دبستانی کودکان را برای تحصیل در دبستان آماده می‌کند. در این دوره کودکان با محیط آموزشی و قوانین آن در فضایی ایمن و دوستانه آشنا شوند: مهارت‌های اجتماعی و تعامل با همسالان را می‌آموزند، و با طرح درس های متناسب با سن کودکان به آن ها کمک می شود تا جهان پیرامون خود را بهتر بشناسند. آموزش‌های این دوره به صورت غیر مستقیم و در قالب بازی است، و زمینه ساز رشد سالم شناختی، حرکتی، کلامی و هیجانی کودکان می‌شود. 

این تصویر برای دوره های پیش دبستانی آنلاین همپای کودک هست.
نیاز به مشاوره تلفنی رایگان برای فرزندم دارم

این دوره برای چه گروه سنی‌ای مناسب است؟

از آن‌جه که هدف دوره‌ی پیش‌دبستانی آمادگی برای ورود به مدرسه است، این دوره برای کودکان سنین ۵ و ۶ سال طراحی شده است. 

دوره‌ی پیش‌دبستانی چند روز در هفته و در چه روز‌هایی برگزار می‌شود؟

این دوره، چهار روز در هر هفته است؛ و زمان هر جلسه نیز یک ساعت و نیم است. 

همین الان پیش ثبت‌نام کنید

آموزش‌ها چگونه ارائه می‌شوند؟

در تمام دوره‌های آموزشی همپای کودک، آموزش‌ بر مبنای بازی است. ما باور داریم کودکان هنگامی می‌آموزند که جذب فعالیت‌های آموزشی شوند. هیچ‌چیز بیشتر از بازی، کودک را غرق خود نمی‌کند.

در فرآیند هر جلسه، چهار الی پنج بازی تعاملی و مربوط به موضوع کلاس انجام می‌شود. کودکان مفاهیم آموزشی را در خلال این بازی‌ها می‌آموزند. این مهارت‌ها با انجام تمرین‌هایی که مربیان به والدین و کودک ارائه می‌کنند، تثبیت می‌شوند.

آموزش آنلاین این دوره چگونه است؟

دوره‌ی آنلاین پیش‌دبستانی، بر حفظ تعامل بین کودکان و مربیان تأکید دارد؛ به همین خاطر جلسات به صورت زنده برگزار می‌شود؛ تسهیل‌گران و کودکان در تمام طول جلسه همدیگر را مشاهده می‌کنند؛ و با هم گفت‌و‌گو و تعامل می‌کنند. آموزش آنلاین ما نیز مانند کلاس‌هایمان جذاب و بازی‌گونه است، و  هنگامی که کودک غرق در بازی است؛ مفاهیم را به او آموزش می‌دهیم. یکی از راهکارهای ما برای جذاب کردن کلاس‌های آنلاین، استفاده از نمایش و خلق شخصیت‌های کودکانه، مثل <همپا خان> است. محتوای آموزشی هر جلسه به قدری متنوع و جذاب است، که کودک به طور طبیعی به کلاس دل می‌دهد؛ و مشغول انجام فعالیت‌ها به همراه تسهیل‌گران کلاس می‌شود.

چه امکاناتی برای آموزش آنلاین لازم است؟

کافی است یک لپتاب، تبلت، یا موبایل که توانایی باز کردن مرورگر اینترنت را دارد؛ و یک سرویس اینترنت استاندارد داشته باشید؛ تا بتوانید همراه کلاس‌های آنلاین همپای کودک شوید.

وسیله‌های لازم برای کلاس‌های آنلاین ساده و دردسترس هستند؛ تا بتوانید با کمترین زحمتی آن‌ها را تهیه، و برای فرزندتان آماده کنید. دوره‌های آموزشی آنلاین نیز در فضای Google meet برگزار می‌شود. ورود به جلسات بسیار آسان بوده و در چند دقیقه انجام می‌شود؛ با این حال کل فرآیند ورود به کلاس را پیش از نخستین جلسه‌ی فرزندتان به شما آموزش می‌دهیم.

سرفصل‌های آموزشی دوره‌ی پیش‌دبستانی

این بخش به واحدکارهای مختلفی تقسیم می شود؛ مانند: آشنایی با خود و اعضای بدن، تغذیه، گیاهان، حیوانات، مشاغل، آشنایی با طبیعت و منابع موجود پیرامون ما و…. برای آموزش این بخش، پرسش‌های متنوعی در کلاس به بحث گذاشته می‌شوند؛ و توجه کودکان با انجام بازی‌های موضوع‌محور به دنیای درون و بیرون خود جلب می‌شود. علاوه بر این، از آزمایش های مختلف نیز در خلال فراگیری موضوعات آموزشی استفاده می شود. استفاده از بازی ها و انجام آزمایش توسط خود کودکان به آن ها این امکان را می دهد تا نسبت به آنچه در  پیرامون خود می بینند کنجکاو و پرسشگر باشند.

در بخش زیان آموزی، تأکید بر تقویت توجه شنیداری و دیداری است. کودکان با بازی های هدف‌مند و هیجان انگیز با صدای حروف فارسی آشنا می شوند؛ و حتی آن ها را قبل از آموزش کشف می کنند و به صورت دیداری شکل کلمات را می بینند. اما این به معنای آموزش مستقیم حروف الفبا نیست، بلکه تنها پیش زمینه ای است تا در ذهن کودکان شکل کلمات به صورت غیر مستقیم اما عینی تثبیت شود. این فرآیند به فراگیری بهتر حروف و کلمات در سال اول ابتدایی منجر می‌شود.

از آنجا که یکی از قسمت های مهم دوره ابتدایی نوشتن است؛ کودکان نیاز دارند قبل از قلم دست گرفتن عضلات دست قدرتمند و آماده‌ای داشته باشند. این هدف در قالب بازی های دست ورزی با ابزارهای ساده اما متنوع و لوحه نویسی های فارغ از پیچدگی به دست می‌آید. با بازی کردن عضلات ظریف دست تقویت می‌شوند؛ و تکلیف نوشتن در سال اول ابتدایی تبدیل به مسئولیتی جانکاه نمی‌شود.

در این بخش با توجه به محتوا، نویسنده، مترجم و تصویرگر و ناشر؛ از کتاب‌های کودک استفاده می‌شود. این مبحث برای پاسخ‌گویی به دغدغه‌ی کتاب‌خوانی، و برای اینکه کودکان به این امر چه در دوره دبستان چه در بزرگسالی علاقه نشان دهند اهمیت دارد. محتوای کتاب‌ها با دقت انتخاب می‌شود، تا مفاهیم آن در ذهن کودکان ثبت شود؛ و تلاش می‌کنیم در طول کلاس نیز فعالیت‌های هنری متناسب با موضوع کتاب داشته باشیم.

در این بخش با مفاهیم بنیادین ریاضی بازی می‌کنیم و به آن‌ها می‌اندیشیم؛ مفاهیمی مانند عدد، نسبت، تناسب، جهت، موقعیت، کوچک و بزرگ که زمینه‌ی آموزش‌های ریاضی در دوره ابتدایی است. این آموزش‌ها، مداد – کاغذی نیستند. کودک، طعم لذت بردن از بازی با مفاهیم ریاضی را می‌چشد؛ بدون آن‌که درگیر آموزش خشک و نتیجه‌محور شود.

این بخش به رشد شناختی (ظرفیت‌های ذهنی) کودک توجه دارد، چرا که علاوه برعملکرد تحصیلی و آموزشی، نقشی اساسی در کارکردهای روزمره‌ی او ایفا می‌کنند. حفظ توجه و تمرکز بر فعالیتی مشخص، با رشد کودک پیشرفت می‌کند. حافظه‌ی کودک، نقش مهمی در به یاد سپردن مفاهیم آموزشی دارد. توانایی استدلال، در درس‌هایی مانند ریاضی نمایان می‌شود. پردازش دیداری-فضایی، در ساخت ماکت‌ها و جهت‌یابی خود را نشان می‌دهد و حل مسئله و برنامه‌ریزی، در تک تک فعالیت‌های روزانه‌ی کودک، او را یاری می‌کند.

افزایش سرگرمی‌های دیجیتال و برنامه‌های تحصیلی فشرده، فرصت تقویت مهارت‌های حرکتی کودکان را کم کرده است. بسیاری از مهارت‌های ضروری مانند هماهنگی چشم و دست، تعادل و مهارت‌های حرکتی درشت و ظریف، مورد غفلت قرار گرفته‌اند. تعادل و هماهنگی میان چشم و دست، نقشی اساسی در عملکرد تحصیلی کودک دارد.

هزینه‌ی دوره چگونه و برای چند ماه پرداخت می‌شود؟

برای پیش‌ثبت‌نام در دوره‌ی پیش‌دبستانی، نیاز به پرداخت هیچ‌گونه‌ هزینه‌ای به صورت آنلاین نیست، بلکه همکاران ما بعد از آن‌که پیش‌ثبت‌نام را انجام دهید با شما تماس می‌گیرند، تا هماهنگی‌های مربوط به پرداخت را با شما انجام دهند. هر دوره‌ی ثبت‌نام پیش‌دبستانی هفت‌ماه است. بنابراین هزینه‌ی این دوره برای هفت ماه، چهار روز در هر هفته پرداخت می‌شود. همچنین شما می‌توانید این هزینه را به صورت اقساطی و در دو قسط مساوی (یک قسط ابتدا و یک قسط میان‌دوره) نیز پرداخت نمایید.

هزینه‌ی این دوره هفت ماهه که چهار روز در هر هفته تشکیل می‌شود، 5 میلیون و 250 هزار تومان می‌باشد.

در مورد نحوه پرداخت، اگر شرایط ویژه‌ای نیاز دارید، اصلا نگران نباشید. حتما با ما ارتباط برقرار کنید و شرایط خودتان را با ما در میان بگذارید. ما همیشه مسیری برای همراهی شما خواهیم یافت.

در مورد این دوره نیاز به اطلاعات بیشتر و مشورت دارم، چگونه می‌توانم با همپای کودک ارتباط برقرار کنم؟

اگر در مورد دوره‌ی پیش‌دبستانی سؤالی در ذهنتان هست، یا احساس می‌کنید نیاز به مشورت بیشتر با همکاران ما دارید، با ما تماس بگیرید یا در واتس‌اپ به ما پیام بدهید. ما در سریع‌ترین زمان کاری پاسخ‌گوی شما خواهیم بود.

مشاوره تلفنی رایگان با مربیان همپای کودک
ارتباط با مربیان همپای کودک در واتس آپ

همین الان پیش ثبت‌نام کنید

این تصویر یک مهدکودک میباشد.