بسته آموزشی مهدکودک آنلاین همپای کودک

۱. بسته‌ی آموزشی مهدکودک آنلاین همپا چیست؟

بسته‌ی آموزشی مهدکودک آنلاین همپا یک مجموعه‌ی کامل و جامع از وسایل، کاربرگ‌ها، و مهم‌تر از همه برنامه‌‌های دقیق آموزشی برای فرزند شماست. وسایل و کاربرگ‌های این کیف آموزشی، بر اساس برنامه‌ی آموزش هفته‌ به هفته‌‌ی همپای کودک انتخاب و تهیه شده‌اند؛ برنامه‌ای که برای تقویت یکپارچه‌ی مهارت‌های گوناگون فرزند شما طراحی شده است.

۲. هدف این بسته‌ی آموزشی چیست؟

بسته‌های آموزشی مهدکودک و پیش دبستانی آنلاین همپا را در ابتدا ویژه‌ی والدینی که در دوره‌های مهدکودک آنلاین یا پیش دبستانی آنلاین همراه ما هستند تهیه کردیم. هدف ما این بود که با این بسته، غالب نیازهای آموزشی کودک را تأمین کند، تا والدین ما نیز نیازی به تهیه‌ی وسایل آموزشی نداشته باشند.

برنامه‌ی آموزشی همراه کیف، به حدی واضح و جامع است که نیاز به توضیح یا آموزش والدین ندارد؛ بنابراین تصمیم گرفتیم بسته‌های بیشتری برای کودکان و خانواده‌های ایران‌زمین، که در هر نقطه نیاز به آموزش باکیفیت دارند، طراحی کنیم. بسته‌‌ی آموزشی مهدکودک آنلاین همپا، می‌خواهد به نیاز کودک و والدین به ابزار و برنامه‌ی آموزشی پاسخ دهد، به گونه‌ای که خیال والدین از آموزش باکیفیت فرزندشان در هر شرایط و مکانی راحت باشد.

۳. محتوای این بسته‌ی آموزشی چیست؟

کیف آموزشی همپا، وسایل متنوعی را شامل می‌شود که هر یک مخصوص آموزش و تقویت یک‌دسته از مهارت‌های کودک هستند: گل رس و وردنه‌ی ابتدایی، پانچ، چینه و چوب‌خط، خمیربازی، قیچی، انواع چسب تنها بخشی از وسایل بسته‌ی آموزشی مهدکودک آنلاین همپا هستند. در ویدئوی زیر، می‌توانید وسایل بسته‌ی آموزشی را ببینید:

۴. چه چیزی بسته‌ی آموزشی مهدکودک آنلاین همپا را منحصر به فرد می‌کند؟

ویژگی متمایز بسته‌ی آموزشی همپا، وسایل داخل کیف نیستند، چراکه هر خانواده‌ای می‌تواند خود نیز این وسایل را تهیه کند. آن‌چه بسته‌ی آموزشی مهدکودک آنلاین همپا را متمایز می‌کند، برنامه‌ی آموزشی جامع و تخصصی همراه این کیف است. این برنامه، بازی‌ها، فعالیت‌ها، و کاربرگ‌هایی هدفمند را شامل می‌شود که توسط تیم آموزشی همپای کودک تهیه و تألیف شده‌اند؛ و با اهداف آموزشی مهدکودک، همخوان هستند:

  • علوم
  • توجه و تمرکز
  • ریاضی
  • هنر
  • مهارت‌های حرکتی و دست‌ورزی
  • قصه و کتاب‌خوانی
  • سفال‌گری و حجم‌سازی

۵. آیا لازم است حتماً در مهدکودک آنلاین همپای کودک ثبت‌نام کرده باشیم تا بتوانیم بسته را تهیه کنیم؟

حتی اگر پیش از این با همپای کودک آشنا نبوده‌اید و در مهدکودک آنلاین همراه ما نیستید هم می‌توانید این بسته‌ی آموزشی را برای فرزندتان تهیه کنید. دفترچه‌ی راهنما کامل، جامع و شفاف نگارش شده است، و می‌توانید آموزش‌های آن را به راحتی به صورت هفتگی با فرزندتان تمرین کنید. کاربرگ‌های هر هفته نیز به صورت منظم دسته‌بندی شده‌اند، و می‌توانید در میان بازی‌ها و فعالیت‌ها از آن‌ها نیز استفاده کنید. اگر در استفاده از بسته‌ی آموزشی سؤالی داشتید، همکاران ما همه‌روزه پاسخ‌گوی شما خواهند بود.

۶. بسته برای چه گروه سنی‌ای مناسب است؟

این بسته برای سن کودکانی که وارد مهدکودک می‌شوند مناسب است (۳ تا ۴ و ۴ تا ۵ سال)، با این‌حال بسته‌های آموزشی دوره‌های پیش دبستانی آنلاین، آماده‌شو، و دوره‌ی آنلاین توجه و تمرکز را نیز آماده کرده‌ایم. اگر فرزندتان در دوره‌ی پیش دبستانی است، و دوست دارید در مورد این بسته بیشتر بدانید، با ما تماس بگیرید.

۷. آیا امکان خرید آنلاین بسته وجود دارد؟

بله، خرید آنلاین بسته‌‌ی آموزشی مهدکودک همپا به زودی از طریق همین سایت امکان‌پذیر خواهد بود. کافی است در سایت ثبت‌نام کنید، و فرآیند ساده‌ی سفارش را طی کنید، تا بسته برای شما ارسال شود.

۸. می‌خواهم در مورد بسته‌های آموزشی بیشتر بدانم

همکاران ما در تمامی روزهای کاری، از ساعت ۹:۳۰ صبح الی ۱۸:۳۰، به صورت تلفنی یا در واتس‌اپ پاسخ‌گوی سؤالات و کنجکاوی‌های شما عزیزان در مورد بسته‌های آموزشی هستند. سؤالات خود را از طریق تماس تلفنی ۰۲۱۴۶۰۴۶۵۸۸۰۲۱۴۶۰۱۳۸۷۹ یا پیام به واتس‌اپ ۰۹۱۲۹۳۷۷۸۰۱ با ما در میان بگذارید. ما در دایرکت اینستاگرام نیز پاسخگوی شما هستیم، با دنبال کردن صفحه‌ی اینستاگرام همپای کودک با محتوای آموزشی دوره نیز بیشتر آشنا شوید